B2B Vēstniecība Latvijā

Latvijas filiāle ir vēsturiski galvenā mājvieta gan klubam, gan arī biznesa virzībai.

B2B Vēstniecība strādā ne tikai, lai Latvijas uzņēmēju produktu virzītu uz ārvalstu tirgiem, bet arī lai ārvalstu Kluba biedri varētu realizēt preci Baltijas valstīs.

Šodien jau 7 rūpnīcu produkciju Latvijas B2B Vēstniecība veiksmīgi pārstāv Baltijas teritorijā nodrošinot stabilu apgrozījumu katrai no produkta grupām. Ārvalstu Kluba biedri uztic savu produkciju un ir apmierināti par sasniegtajiem rezultātiem.

Mūsu pieredze organizēt pārdošanu ir jau 18 gadus un balstoties uz šīs pieredzes, mēs radijām šo unikālo ideju, ka pārdošanu varam organizēt vairākās valstīs vienlicīgi. Un šis projekts caur Latvijas galveno offisu, paver iespējas Jebkuram mūsu Kluba 51 biedram sākt tirgot savu produkciju uz jebkuru valsti, kur mums ir un būs jaunas B2B Vēstniecības.

Būvējot un attīstot savu biznesu, mēs ar pārliecību varam uzņemties arī atbildību, par mūsu kluba biedru produkciju gan vietējā tirgū, gan ārvālstu tirgos.

 

Mūsu offis atrodas:

Daugavs iela 38, Mārupe, LV-2167

Darba laiks 9:00 – 17:00