B2B Vēstniecība Spānijā

Spānijas B2B Vēstniecība tika atvērts 2018. gadā kā starptautiska uzņēmuma pārstāvniecības birojs metāla konstrukciju un tirdzniecības nozarē, kas jau vairāk nekā 15 gadus veiksmīgi attīstās Baltijas valstīs un Centrāleiropā.

Spānijas tirgus mērogs, rūpnieciskās zonas pievilcība un atrašanās vieta netālu no nozīmīgajām stratēģiskajām vietām – starptautiskās Tarragonas ostas (Tarragonas province, Katalonija) bija nozīmīgas priekšrocības investoriem.
Pašlaik Spānijas B2B Vēstniecība ir ekskluzīvs tādu rūpniecības preču grupu pārstāvis kā kalti metāli un nerūsējošā tērauda elementi, celtniecības materiāli, mājsaimniecības un dārza izstrādājumi, apdares materiāli, automātisko veramo metāla vārtu sistēmas, bīdāmo vārtu piederumi un citi.

B2B Vēstniecības biroju un ražošanas telpas atrodas provinces galvaspilsētā – Tarragonas pilsētas rūpniecības zonā ar labu transporta infrastruktūru un divu lidostu tiešā tuvumā: Barselonas un Reusa.
Spānijas B2B Vēstniecības komandā ir augsta līmeņa profesionāļi pārdošanas, loģistikas, mārketinga, starptautisko nodokļu un likumu jautājumos, kuriem Jūs varat uzticēt sava zīmola un produkta pārvaldību.

Pašlaik Spānijas B2B Vēsniecību pārvalda vairāk nekā 10 preču zīmes un vairāk nekā 10 tūkstošus produktu nosaukumu.

Sadarbības kontakti:
+371 25778889
Carrer del Ferro 17, nave 21, Riu Clar,
43006, Tarragona, España